Masz pytania?
  • Napisz do nas Jesteśmy na Facebooku!
  • Logowanie
    Przypomnij hasło
  • Rejestracja

Zmieniamy się dla Was na lepsze!

Drogi Kliencie!

 

Zmieniamy się dla Ciebie! Mamy przyjemność poinformować, że z końcem 2017 roku w ECOSPA.pl rozpoczęliśmy czas intensywnej zmiany.
 
Ponieważ Twoje zadowolenie i satysfakcja są dla nas najważniejsze, pragniemy stale się rozwijać i podnosić jakość oferowanych przez nas produktów. Każdy dzień przynosi nam nowe doświadczenia, wiedzę i pomysły, które zainspirowały nas do dynamicznej metamorfozy i odświeżenia marki ECOSPA. 
 
Już wkrótce na stałe zmienią się nasze logo oraz opakowania wszystkich produktów. Nowa linia opakowań zyska prostą, nowoczesną i spójną stylistykę odzwierciedlającą nasze zamiłowanie do natury, pielęgnacji naturalnej i idei “Do it Yourself”. Zmiany obejmą również modernizację sklepu ecospa.pl. Nowa szata graficzna i wersja mobilna sklepu to tylko jedne z wielu modyfikacji, które pragniemy wprowadzić.
 
Mamy nadzieję, że proces zmiany wizerunkowej uda nam się przeprowadzić bez przeszkód i w jak najkrótszym czasie. Może się jednak zdarzyć, że w Twoim zamówieniu znajdą się produkty z różnych serii, w różnych opakowaniach, z innymi etykietami. Będziemy wdzięczni za Twoją wyrozumiałość w tym intensywnym dla nas okresie! 
Wszystko to po to, żebyśmy mogli stać się lepsi, dla Ciebie! 
Rita i Artur