Poznaj nas

Poznaj założycieli ECOSPA.pl składniki do DIY

Cześć! Miło nam, że zajrzałeś na tę stronę.

Chcemy, abyś poczuł się tu swobodnie i dał wciągnąć się w fantastyczny świat Do It Yourself. Przekonamy Cię, że DIY to nie tylko chwilowy trend, a świadomy styl życia, który pozwoli Ci w naturalny i zdrowy sposób zatroszczyć się o Twoją skórę tak, jak naprawdę tego potrzebuje. Do It Yourself daje Ci tak wiele możliwości i rozwiązań. My chcemy pokazać Ci, jak wiele! Dlatego wciąż rozwijamy swoją ofertę o naturalne surowce kosmetyczne, uczymy i inspirujemy. Czy Ty też dasz się zainspirować?

ECOSPA powstało w 2006 roku

ECOSPA powstało w 2006 roku z pasji i serca do naturalnej pielęgnacji. Byliśmy jedną z pierwszych polskich marek oferujących składniki i akcesoria do kosmetyki naturalnej. Znajdziesz u nas kilkaset surowców z całego świata, w tym wiele z upraw ekologicznych lub pochodzących ze sprawiedliwego handlu.

Naturalne, roślinne, ekologiczne, bezpieczne.

Tak w czterech słowach możemy opisać nasze produkty, dzięki którym możesz tworzyć naturalne, spersonalizowane kosmetyki DIY do twarzy, ciała i włosów. Oleje i masła kosmetyczne, algi, glinki, hydrolaty, olejki eteryczne i substancje aktywne. Wybierz składniki idealne dla Ciebie, aby zrobić kosmetyk dopasowany do potrzeb Twojej skóry i włosów.

Do It Yourself. Połącz składniki i wymieszaj!

Jeśli nie jesteś pewny, czy DIY jest dla Ciebie, nie zrażaj się na starcie. Każdy ekspert był kiedyś początkującym. Wiele z naszych produktów możesz używać samodzielnie i bezpośrednio na skórę. Należą do nich m.in. nich oleje, masła, hydrolaty. Testuj, sprawdzaj i wybieraj produkty, które pasują Twojej skórze. A na początek przygody z DIY mamy dla Ciebie wiele rozwiązań, które z pewnością ułatwią Ci start. Gotowe bazy kosmetyczne, zestawy DIY z odmierzonymi składnikami i szczegółową instrukcją wykonania, porady, wskazówki, inspiracje. Czasem po prostu wystarczy wymieszać dwa składniki w dłoni, aby otrzymać jedną porcję naturalnego kosmetyku. Połącz składniki i wymieszaj. To naprawdę jest proste!

Chcemy Cię wspierać w Twojej nauce DIY, dlatego jest dla nas bardzo ważne, aby dostarczać Ci różnorodnej wiedzy dotyczącej naturalnej pielęgnacji, surowców kosmetycznych, łączenia i mieszania składników. Zajrzyj na naszego bloga oraz sprawdź gotowe i przetestowane receptury na kosmetyki DIY. A jeśli chcesz nas o coś zapytać, poradzić się, potrzebujesz rozwiać swoje wątpliwości lub po prostu chcesz nam coś przekazać, to nasz Zespół czeka na Ciebie!

Udanej przygody z DIY
życzą Rita i Artur, założyciele ECOSPA.pl
Składniki do DIY, robienie kul kąpielowych DIY