Zastrzeżenia prawne

Gdzie kupić?

 

ECOSPA s.c. nie prowadzi dystrybucji swoich produktów w innych sklepach internetowych, ani w sklepach stacjonarnych. Jedynym kanałem sprzedaży oryginalnych produktów marki ECOSPA jest nasza oficjalna strona internetowa i sklep on-line https://ecospa.pl

 

Produkty

 

Surowce ECOSPA są konfekcjonowane z zachowaniem dobrych praktyk higienicznych i przechowywane w klimatyzowanych pomieszczeniach magazynowych. Ich stabilność i przydatność może być jednak zmienna w zależności od warunków transportu, ich dalszego przechowywania, obróbki (np. termicznej) i stosowania z innymi surowcami. Warunki te są poza naszą kontrolą dlatego też, szczególnie w przypadku profesjonalnej produkcji, niezbędne są laboratoryjne testy z surowcami. ECOSPA nie bierze odpowiedzialności za straty w tym zakresie.

Ze względu na sezonową zmienność surowca informujemy, że możliwe są zmiany w składzie, kolorze i zapachu niektórych produktów ECOSPA (dotyczy to w szczególności nierafinowanych, nieprzetworzonych surowców roślinnych jak susz, oleje, czy masła). Zmiany te są naturalną właściwością produktów znajdujących się w ofercie ECOSPA.

 

Oświadczenie

 

Treści umieszczone na stronach ECOSPA bazują na bieżącej wiedzy mającej źródła w literaturze fachowej i materiałach producentów. Niemniej treści te mają charakter wyłącznie informacyjny. Odpowiedzialność za skutki używania surowców, w szczególności w przypadku niestosowania się do wskazań, czy przeciwwskazań dla danego produktu, spoczywa na użytkowniku. Jako, że nie mamy kontroli nad procesem przygotowywania kosmetyku, ECOSPA nie ponosi odpowiedzialności z tego tytułu.

 

Prawa autorskie

 

Marka ECOSPA jest chronionym znakiem towarowym na podstawie patentu Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. Zarówno marka, zdjęcia jak i treści zawarte na stronie firmy są wyłączną własnością właścicieli Spółki i podlega ochronie prawnej.

Bez naszej zgody nie używaj naszej nazwy, nie kopiuj i nie powielaj treści artykułów, opisów, zdjęć i receptur. Materiały te są przygotowywane przez pracowników ECOSPA lub współpracujące z nami osoby, czy firmy. Są to realne, wydane na ten cel pieniądze i czas, który temu poświęciliśmy.

Prawa autorskie są ważnym elementem naszej działalności, dlatego też w przypadku ich naruszenia musisz się liczyć z naszymi zdecydowanymi działaniami łącznie ze skierowaniem postępowania na drogę prawną.