Kule kąpielowe DIY

Kule kąpielowe DIY

Kula kąpielowa powstaje z połączenia kwasu cytrynowego, wodorowęglanu sodu oraz dodatkowych składników pielęgnacyjnych i ozdobnych. Kule kąpielowe DIY mogą mieć niemal dowolny kształt, kolor i zapach. Od Ciebie zależy, czy chcesz, aby Twoja kula miała kolor pomarańczowy i pachniała cytrusami, czy może wolisz zapach róży i dodatek delikatnych, suszonych płatków róż.

Kule kąpielowe DIY

Tworzenie kul kąpielowych DIY to proste i bardzo przyjemne zajęcie, które daje mnóstwo zabawy i wiele możliwości. Wybieraj swoje ulubione składniki i rób wyjątkowe kule kąpielowe do swojego domowego SPA lub na prezenty dla najbliższych. Obdarowywanie jest super! A prezent 100% handmade to najcenniejszy gest w stronę osoby, na której Ci zależy. Twoje dzieci także pokochają sensoryczną i kreatywną zabawę w robienie domowych kul kąpielowych...Bo kto by nie lubił kąpieli w towarzystwie kolorowych, pachnących i musujących kul kąpielowych DIY?!

 
 

Dowiedz się więcej!

Jak zrobić musujące kule do kąpieli DIY?

Musujące kule kąpielowe to niezwykle prosty i skuteczny sposób, aby poczuć się w swojej wannie jak w profesjonalnym salonie SPA. Po zanurzeniu w wodzie kule kąpielowe delikatnie musują i uwalniają do kąpieli pielęgnacyjne i aromaterapeutyczne składniki. Sprawdź, jak zrobić musujące kule kąpielowe DIY w domu z naturalnych składników. 

Kule kąpielowe DIY - Pytania i odpowiedzi - FAQ

Kule kąpielowe to doskonały sposób, aby urozmaicić swoją codzienną kąpiel. Kula kąpielowa wrzucona do wody zaczyna delikatnie musować uwalniając do wody dobroczynne dla Twojej skóry składniki. Robienie kul kąpielowych jest bardzo proste. W dodatku to świetna zabawa. Kule kąpielowe bywają jednak czasem kapryśne. Może zdarzyć się, że nie chcą się lepić, rozsypują się lub po wrzuceniu do wody słabo musują. Sprawdź, na jakie problemy możesz trafić podczas robienia swoich domowych kul kąpielowych i jak im zaradzić. Odpowiadamy też na najczęściej zadawane przez Was pytania.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dołącz do nas i poznaj świat kosmetyków DIY. Powiadomimy Cię o nowościach, promocjach, poradach pielęgnacyjnych i recepturach wybranych specjalnie dla Ciebie.