Kule kąpielowe DIY

Kule kąpielowe DIY

Kula kąpielowa powstaje z połączenia kwasu cytrynowego, wodorowęglanu sodu oraz składników pielęgnacyjnych i ozdobnych. Kule kąpielowe DIY mogą mieć niemal każdy kształt, kolor i zapach. Od Ciebie zależy, czy musująca kula DIY będzie miała kolor pomarańczowy i orzeźwiający zapach cytrusów, czy raczej relaksujący zapach kwiatów lawendy i delikatny, fioletowy kolor. 

Kule kąpielowe DIY

Tworzenie kul kąpielowych DIY to proste i bardzo przyjemne zajęcie, które daje mnóstwo zabawy i wiele możliwości tworzenia wjątkowych i oryginalnych receptur. Wybieraj swoje ulubione składniki i rób kule kąpielowe do swojego domowego SPA lub na prezenty dla najbliższych. Obdarowywanie jest super! A prezent 100% handmade to najcenniejszy gest w stronę osoby, na której Ci zależy. Twoje dzieci także pokochają sensoryczną i kreatywną zabawę w robienie domowych kul do kąpieli...Bo kto by nie lubił kąpieli w towarzystwie kolorowych, pachnących i musujących kul kąpielowych DIY?!

 
 

Dowiedz się więcej!

Kule kąpielowe DIY - Pytania i odpowiedzi - FAQ

Kule kąpielowe to doskonały sposób, aby urozmaicić swoją codzienną kąpiel. Kula kąpielowa wrzucona do wody zaczyna delikatnie musować uwalniając do wody dobroczynne dla Twojej skóry składniki. Robienie kul kąpielowych jest bardzo proste. W dodatku to świetna zabawa. Kule kąpielowe bywają jednak czasem kapryśne. Może zdarzyć się, że nie chcą się lepić, rozsypują się lub po wrzuceniu do wody słabo musują. Sprawdź, na jakie problemy możesz trafić podczas robienia swoich domowych kul kąpielowych i jak im zaradzić. Odpowiadamy też na najczęściej zadawane przez Was pytania.

Jak zrobić musujące kule do kąpieli DIY?

Musujące kule kąpielowe to niezwykle prosty i skuteczny sposób, aby poczuć się w swojej wannie jak w profesjonalnym salonie SPA. Po zanurzeniu w wodzie kule kąpielowe delikatnie musują i uwalniają do kąpieli pielęgnacyjne i aromaterapeutyczne składniki. Sprawdź, jak zrobić musujące kule kąpielowe DIY w domu z naturalnych składników. 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dołącz do nas i poznaj świat kosmetyków DIY. Powiadomimy Cię o nowościach, promocjach, poradach pielęgnacyjnych i recepturach wybranych specjalnie dla Ciebie.